• 0(422) 325 5542

  • info@bilgenlerinsaat.com

  • Ofis & Showroom

  • Kavaklıbağ Mah. Dörtyol No:8 Malatya

"Müşteri velinimetimizdir."

En önemli sermayemiz insan kaynağımızdır ve onların gelişmeleri için her türlü olanağı sağlarız. Verdiğimiz söz şirket taahhütüdür. Birbirimizi sever, sayar ve daima açık oluruz.

Hakkımızda

1974 yılında Bilgenler Kereste Ticaret olarak kurulmuş ve kereste ticareti ile ticari faaliyetine başlamıştır.1982 yılında yap-sat sistemi ile Malatya da inşaat sektörüne adım atmıştır. 1996 yılında kurumsallaşarak Bilgenler İnş. Kereste Tic. ve San. Ltd. Şti. ünvanını almıştır.

34 yıldır İnşaat sektöründe kaliteli hizmet vererek, deneyiminin de getirdiği uzmanlıkla örnek gösterilen projelere imza atan Bilgenler İnşaat, müşterilerinin duyduğu güvenden aldığı güç ile her geçen gün büyümüş ve güvenilir bir marka haline gelmiştir.

Kurumsal Yönetim Yaklaşımı ile Bilgenler İnşaat, iş anlayışı ve yaklaşımında güven yaratan bir yönetim anlayışıyla, ilişkide olduğu tüm paydaşlara karşı şeffaf ve sorumluluk bilinciyle yaklaşmaktadır. Müşterileri, çözüm ortakları ve çalışanları arasında, güven sağlayan, hesap verebilen, şeffaf, sorumlu, adaletli ilkelerine bağlı bir yaklaşımı benimsemiştir. Kurumsal değerlerinin çalışanlar arasında en etkin şekilde kullanılmasını sağlamıştır.

Müşteri ve yönetim arasında iletişimi sağlayarak sinerji imkanları yaratmıştır. Aidiyet duygusunu kurum bilincine aşılayarak proaktif yönetim yaklaşımını benimsemiştir.